O NÁS

Studio Gekon nabízí širokou paletu služeb v oblasti psaného a mluveného slova, fotografie, videa i grafiky. To vše na profesionální úrovni s využitím dlouholetých zkušeností a špičkové techniky. Firmu v roce 2004 založil Robert Malota, který se zaměřuje především na fotografii, grafické práce a na psané i mluvené slovo. K jeho blízkým spolupracovníkům patří renomovaný strakonický filmař Zdeněk Junek, zkušení střihači Pavel Zlatý a Rostislav Švarc a dlouholetý zvukař Jaroslav Landsinger.

Vzhledem k rozsahu poskytovaných služeb Studio Gekon nabízí komplexní řešení. Chcete publikaci na vybrané téma? My ji napíšeme, zhotovíme fotografie, graficky zpracujeme a připravíme pro tiskárnu. Toužíte po dokumentu? Napíšeme scénář, zajistíme produkci, natočíme i sestříháme filmové záběry a namluvíme komentář. Chystáte důležitou událost? Průběh akce ozvučíme, uděláme fotografie i videozáznam.

Vše dohodnete na jednom místě. Neztrácejte čas. Studio Gekon – komplexní řešení!

Mgr. Robert Malota (*1966 ve Zlíně): koncem osmdesátých let vystudoval Fakultu žurnalistiky Univerzity Karlovy v Praze se zaměřením na periodický tisk a rozhlasové vysílání. Pracoval jako redaktor a reportér v několika celostátních denících a časopisech (mj. Lidová demokracie, Prostor, Mladý svět, MF Dnes). Byl šéfredaktorem Strakonické televize (2003-2012). Fotografuje, natáčí, píše scénáře k filmovým dokumentům, připravuje cestopisné přednášky, besedy na různá témata, edituje publikace pro tisk a moderuje společenské akce. K jeho koníčkům patří literatura, cestování a sport.

Technika špičkové kvality

Studio Gekon je vybaveno moderní technikou špičkové kvality. Samozřejmostí jsou profesionální fotoaparáty Canon o velikosti snímače až 23 megapixelů, které umožňují bez ztráty kvality pořizovat fotografie vysoce nadstandardní velikosti. Objektivy Canon řady L vytvářejí předpoklady pro vznik kvalitních snímků v ateliéru, exteriérech, při reportážích, společenských a sportovních akcích i v extrémním prostředí (horší světelné podmínky, letecké záběry apod.). Sestavu nezbytnou pro seriózní práci doplňuje rozsáhlé příslušenství (blesky, studiová pozadí, světla, stativy, odrazné desky, prosvětlovací boxy atd.).

Pořízené digitální fotografie bez příplatku zálohujeme minimálně půl roku, takže v případě jejich ztráty či poškození ze strany klienta jsme schopni potřebná data opět nahrát.

Špičkovou technikou disponují rovněž firmy, s nimiž spolupracujeme v oblasti videozáznamů, střihu i audionahrávek.

FOTOGRAFIE - FILM - GRAFIKA - AUDIO - TEXTY